Mk Perfekt Agencja Technik Ekologicznych

Kielce

Opinie o Mk Perfekt Agencja Technik Ekologicznych

marian

BRAWO(usunięte przez administratora) JAKBYSCIE SIE BARDZIEJ PRZYKLADALI DO PRACY TO I PRACODAWCA BY SIE PRZYLOZYL DO ROZWOJU KARIERY. JEZELI KTOS MYSLI ZE PRZYCHODZI PO STUDIACH NIC NIE POTRAFIAC CHCE 4 TYS NA REKE POWODZENIA. (usunięte przez administratora) :))))

Nick

Zgadzam się z przedmówcą w 100% dodam że dla absolwenta po studiach to świetne miejsce ale nie dłużej niż rok, zarobki - minimalna krajowa, brak możliwości kariery tym bardziej gdy brak zleceń a z tym słabo.

bebe

praca super, pod warunkiem, że toleruje się ześwirowanego, starszego dziadka - prezesa, który opowiada po 5 razy swoje przygody z czasów komuny i szprycuje się psychotropami, żeby jakoś funkconować. Poza tym zarobki poniżej krytyki, marniocha. Jeżeli ktoś chce zarabiać 800 -w porywach 1000 zł netto jako asystent po studiach, to życzę powodzenia.

Zostaw opinię o Mk Perfekt Agencja Technik Ekologicznych - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Perfekt Agencja Technik Ekologicznych