Mamas S.C. Biuro Projektowe

Wrocław

Opinie o Mamas S.C. Biuro Projektowe

Absolwent

Poszedłem zrobić praktyki niestety nie dogadałem się. Ale chętnie podzielę się tym czego można się spodziewać jeśli chcesz iść do tej firmy. Umowa: Proponują działalność jednoosobową, jak nie jesteś zainteresowany to najniższa krajowa (1850 brutto) reszta "pod stołem". Praktyka - Jeśli stawka i forma zatrudnienia Cie nie odstrasza bo idziesz robić praktykę to ta Firma ma dziwne zwyczaje. Praktyki nie dostaniesz za nic. Chcesz podpisać dziennik, proponują podpisać umowę lojalnościową 1:1, czyli rok się nie zwolnisz za rok praktyki razem dwa lata lub za każde dwa miesiące 1 miesiąc wpisany, lub.... nie wiem co jeszcze bo tu zrezygnowałem (taka umowa lojalnościowa jest niezgodna z kodeksem pracy).

Praktyka

Słyszałam że nie podpisują ksiązki praktyk. W połączeniu z powyższymi opiniami nie ma tam czego szukać. Ktoś może potwierdzić jak to jest z praktyką w tej firmie?

szanuj się
@Praktyka 25.03.2016 18:25

szanuj się
@szanuj się 17.04.2016 18:58
jest tyle biur projektowych, może nie dają umów o prace, ale przynajmniej szanują pracowników. szanujcie się!...

wyszło jakbym polecił tam pracę :D oczywiście nie polecam, jest tyle biur we wrocławiu, gdzie może nie ma umów o pracę, ale pracownicy są szanowani, nie czują się jak w obozie pracy i przede wszystkim mają wsparcie od przełożonych, czego w mamasie niestety nie ma. chyba, że jesteś rodziną architekta, masz ojca z firmą wykonawczą. ooo wtedy to jesteś oblubieńcem.

zainteresowany

Widze ze opinie nie zachęcają, nie ma ani jednej zadowolonej osoby?

nowa

Uwazajcie na tego pracodawce. Nie traktuja najlepiej nowych :(

SAMAM

brak szacunku, i kapryśność.

były pracownik

Zostaw opinię o Mamas S.C. Biuro Projektowe - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mamas S.C. Biuro Projektowe