Konstruktor Projekt S.C. Artur Olichwer Szymon Komorowski

Adres: ul. Leszczyńskich 52, Leszno

Konstruktor Projekt S.C. Artur Olichwer Szymon Komorowski

Opinie o Konstruktor Projekt S.C. Artur Olichwer Szymon Komorowski

kres

Witam..srednio 6 razy w roku szukają pracowników..marne zarobki ogólnie kiepskie warunki ..szef Artur mistrz w oklamywaniu nowoprzyjetych pracowników..ogolnie bardzo żenujace ze istnieją takie zakłady pracy ale naszczescie powoli wyginą..jak dinozaury

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Konstruktor Projekt S.C. Artur Olichwer Szymon Komorowski? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Konstruktor Projekt S.C. Artur Olichwer Szymon Komorowski - Leszno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konstruktor Projekt S.C. Artur Olichwer Szymon Komorowski