Isp Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Isp Polska Sp. z o.o. w Organizacji

Paweł

Zadowolony
@Paweł 26.07.2017 14:27
To jeszcze kontynuując... Wypłaty są na czas? Godziny pracy luźne, np przychodzę na 6, mogę wyjść o 14, czy konkretne 8-16?...

Pracę zaczyna się między 7-9 i pracuje 8 godzin. Wszystko można dogadać. Super atmosfera ale dużo wyjazdów głównie za granicę.

Paweł

Dobry dzień, Zastanawiam się nad aplikowaniem do ISP Polska Sp. z o.o. (Katowice). Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy firma bardziej nastawiona na pracownika, czy może "rób ile wlezie"? Jak sprawy socjalne (ubezpieczenie grupowe, ZFŚS)?

wisa

A jak kształtują się zarobki?

HackedBy

A jak z nadgodzinami wypłacają czy trzeba wybierać?

Yoko
@HackedBy 03.03.2015 03:09
A jak z nadgodzinami wypłacają czy trzeba wybierać?

Jak się uprzesz, możesz wybrać nadgodziny, wolą wypłacać, bo ciągle nowe projekty, więc można dobrze zarobić na dietach.. Nadgodziny wypłacane za bieżący kwartał do końca następnego i obliczone według kodeksu pracy, diety też wypłacane ustawowo.

Yoko

Duży ruch w interesie i ciągle nowych ludzi zatrudniają. Zaczynali 5 lat temu z zaledwie paroma osobami, obecnie pracuje tam ponad 50 ludzi - ogółem mocny zespół. Angielski ważniejszy od polskiego, bo dużo wyjazdów po całym świecie, Słowacja, Niemcy, Anglia, Chiny.... Niemiecki też się przyda, bo szefem jest rodowity Niemiec. Fajna ekipa, więc się fajnie pracuje. Musiałem odejść z powodu rodziny.

Zostaw opinię o Isp Polska Sp. z o.o. w Organizacji - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Isp Polska Sp. z o.o. w Organizacji