Esbud Firma Ogólnobudowlana Edward Strzemiński

Przemysl

Opinie o Esbud Firma Ogólnobudowlana Edward Strzemiński

To naprawdę super firma, dbającą o swoich pracowników. Takich pracodawców trzeba nam więcej, pracownik w takiej firmie czuje się jak w rodzinie. Rozmawiałem z wieloma osobami i maja bardzo dobre zdanie. Firma jest wypłacalna. Szef z szacunkiem i zrozumieniem podchodzi do ludzi, zapewnia dobre warunki pracy.

Rafał
@897432764 20.02.2017 13:17

Jestem tego samego zdania. Szef jest miły, uprzejmy i zapewnia swoim pracownikom dogodne warunki pracy za odpowiednie wynagrodzenie.

Zostaw opinię o Esbud Firma Ogólnobudowlana Edward Strzemiński - Przemysl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esbud Firma Ogólnobudowlana Edward Strzemiński