Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska-Staśkiewicz

Gdańsk

Opinie o Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska-Staśkiewicz

Adam

Bardzo podoba mi się wizja projektancka pani Asi, potrafi przewidzieć to czego życzy sobie klient, w bardzo ładny sposób uwidaczniając to na wizualizacji i projektach. Kontakt również na wysokim poziomie, w bardzo zróżnicowanych porach dnia i nocy. Zawsze uśmiechnięci i pomocni, razem w bardzo przyjemny sposób można osiągnąć cel. Wykonawstwo na początku opornie, ale gdy już się zaczęło, szło w dobrym tempie i mimo kilku niedociągnięć (jak to na budowie), udało się wszystko doprowadzić do bardzo fajnego końca. Dziękuję za współpracę :)

Karolina

Zdecydowanie polecam współpracę z Cube. Pani Joasia była odpowiedzialna za przygotowanie projektu mieszkania w stanie deweloperskim oraz pomoc przy finalnej aranżacji. Dodam, że jestem bardzo wymagającym klientem i nie jest łatwo spełnić moje oczekiwania. Cube jednak to się udało. Profesjonalizm, zaangażowanie, elastyczność, wsłuchanie się w potrzeby klienta i dostosowanie do jego oczekiwań plus doza eksperckich rad - tak krótko można scharakteryzować współpracę. Wspomnę tylko o wymianie maili w czasie późnych godzin wieczornych w weekend, cierpliwość przy przedstawianiu kolejnych propozycji czy wspólne spotkania w sklepach i doradztwo na miejscu. Jeżeli w przyszłości będę znowu urządzać mieszkanie /dom - projekt powierzę Cube :-)

Klient

Pani Joanna uśmiechnięta i bardzo miła. Niestety wszystkie projekty bardzo podobne. Wykonawstwo na 4 - dużo niedociągnięć

Sławomir Panek

Miałem przyjemnośc zatrudniac Panią Joanne do zrobienia projektu mojego mieszkania wraz z całym wykonaniem. jedyne, czego żałuję, że tak długo zwlekałem. Myślalem, że sam sobie zaprojektuje i poszukam znajomego, który mi to wykona. Nic bardziej mylnego. Dąłem sie namówić na spotkanie z Panią Joanną. Już wstępny projekt zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie mogłem uwierzyć, że nasze mieszkanie może tak wyglądać. Była to najlepsza decyzja, jaka podjąłem w sprawie remontu mieszkania. Znakomita obsługa, doradztwo a nawet jeżdzenie po sklepach i wybieranie materiałów i mebli nigdy nie było problemem. Zawsze uśmiechnięta i spokojna znosiła moje niezdecydowanie i zmiany decyzji:-)))A nie jestem łatwym klientem. Dzisiaj mieszkam w ślicznym, wygodnym mieszkaniu. Polecam w 200%. Co do ekipy remontowej, która wykonywał nam mieszkanie, z polecenia Pani Joanny, to polecam również bardzo gorąco. Pan Darek, fachowiec z górnej półki, podpowiedział nam kilka znakomitych rozwiązań. Dzisiaj mieszkanie wygląda zupełnie inaczej i mieszka nam się komfortowo w zmienionym, odnowionym i wygodnym mieszkaniu. Znajomi jak nas odwiedzają, to się pytają, czy na pewno dobrze trafili:-) Polecam wszystkim.

Joanna

Chcąc odnieść sie do opinii powyżej chciałabym na wstępie zaznaczyć ,iż osoby piszące anonimowo są mało wiarygodne i raczej nie mają krystalicznej moralności. Domyslam się,że osoba,która napisała ów komentarz jest tą samą osobą,która do ostatniego dnia remontu z uśmiechem witała nas na budowie,zachwalała nasze prace, klepała z zadowolenia po ramieniu i zlecała prace dodatkowe. Niezadowolenie przyszło w momencie zapłaty za usługę. Uważam,że ewentualne zastrzeżenia należy zgłaszać. Chyba,że zastrzeżeń nie było a tylko należało znaleźć powód zwalniający z zapłaty za wykonane prace. Opinie jak wyżej,czarny PR i wszelkie próby zniechęcenia nas do domagania się zapłaty nie przyniosą rezultatu. Rzetelnie i terminowo wykonujemy zlecone nam prace. Jestesmy firmą profesjonalną i kompetentną. Dodam również,iż firma Cube zatrudnia legalnie ,zgłasza pracowników do ubezpieczenia a składki zus placi terminowo. Naszą uczciwość potwierdziła ostatnia kontrola z PIP,która nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Określenia typu "spod budki z piwem" lub niczym niepoparte,niesprawdzone oskarżenia o zatrudnianiu " na czarno" są obraźliwe,niezasłużone i kwalifikują się do skierowania na drogę sądową. Nie można bowiem bezkarnie oczerniać ani osób ,ani firm. z poważaniem Joanna Maruszewska p.s wykwalifikowany a nie wykfalifikowany .

niezadowolony

Skorzystałem z usług pani Asi i niestety na moje nieszczęście z realizacją budowlaną. Pani Asia zapewniała, że zatrudnia wykfalifikowaną załogę, co okazało się niestety nieprawdą, bo oprócz wątpliwości, że zatrudnia kogokolwiek, to człowiek który wykonywał remont nie miał z tematem budowlanym za wiele wspólnego. Prace chyba lepiej wykonali by chłopaki spod pierwszej lepszej budki z piwem niż "ekipa" pani Asi. Niestety jeśli nie masz zbyt dużo kasy na zrobienie wszystkiego od nowa to nie daj się wkręcić bo będziesz żałować. To taka moja przestroga niezadowolonego - szkoda czasu na uczeniu się tylko na swoich błędach. Poza tym coś mi się wydaje, że dołączą do mnie szybko inne podobne komentarze

Zostaw opinię o Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska-Staśkiewicz - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska-Staśkiewicz