Adres: Morska 123 lok. 125, 81-222 Gdańsk

NIP: 6692312806 REGON: 220399960

0 0 15 5 1

Opinie o Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska Allecasa Joanna Maruszewska Concrete Factory Joanna Maruszewska

Filtruj opinie po kryteriach:

Niezadowoleni
 Opinia

Nie macie zmarwień? Zatrudnijcie tą firmę... Zapewni Wam stres na najwyższym poziomie. Projekt mebli- same buble. Terminy- w tydzień założyli płytki AŻ na połowę kuchni. Wiarygodność- zerowa (szef mówi, że pracownik już jedzie a ten przybywa po ok. 3 godzinach). Do tego Pani Joanna WCALE nie uwzględnia sugestii klienta.

Tak1Nie
Bardzo niezadowoleni
Nazwa działu: Marketing
@Niezadowoleni 22.06.2019 21:16

Moglibyśmy napisać dokładnie to samo!!! Żałuję, że wcześniej nie przeczytaliśmy opinii. Wykończyli nas nerwowo. (usunięte przez administratora). Ogólna ocena O!

Cube
Nazwa działu: Handlowy
@Bardzo niezadowoleni 11.07.2019 23:02

Poprosimy o zdjęcia i podpis. I opis calego przebiegu umowy. Czy byly zmiany wprowadzone względem kosztorysu i projektu ?

Bardzo niezadowoleni
Nazwa działu: Marketing
@Cube 12.07.2019 02:19

Cóż to za dziwne pytania? Chętnie pokażę na żywo jak np. woda leci na korytarzu zamiast w łazience.

Cube
@Bardzo niezadowoleni 12.07.2019 16:19

dzien dobry Bardzo prosze zgłosic do nas reklamację.Podesłać zdjęcia w wygodnej formie. Dołożymy wszelkich staran i usuniemy usterke.

Zainteresowany
 Opinia

Jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie? Czy firma rozrasta się i może potrzebują kogoś?

Malwina2019
@Zainteresowany 21.01.2019 18:41

Tak- (usunięte przez administratora) potrzebują, co im będzie robił za połdarmo..

Tak2Nie

Opinia

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska-Staśkiewicz? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

Malwina2019

Zweryfikowany użytkownik

@Administrator 28.02.2018 14:46

Tragedia. Nieterminowo. Wykonanie fatalne. Służę zdjęciami. Ceny kosmiczne.

Tak1Nie

Adam
 Opinia

Bardzo podoba mi się wizja projektancka pani Asi, potrafi przewidzieć to czego życzy sobie klient, w bardzo ładny sposób uwidaczniając to na wizualizacji i projektach. Kontakt również na wysokim poziomie, w bardzo zróżnicowanych porach dnia i nocy. Zawsze uśmiechnięci i pomocni, razem w bardzo przyjemny sposób można osiągnąć cel. Wykonawstwo na początku opornie, ale gdy już się zaczęło, szło w dobrym tempie i mimo kilku niedociągnięć (jak to na budowie), udało się wszystko doprowadzić do bardzo fajnego końca. Dziękuję za współpracę :)

Karolina
 Opinia

Zdecydowanie polecam współpracę z Cube. Pani Joasia była odpowiedzialna za przygotowanie projektu mieszkania w stanie deweloperskim oraz pomoc przy finalnej aranżacji. Dodam, że jestem bardzo wymagającym klientem i nie jest łatwo spełnić moje oczekiwania. Cube jednak to się udało. Profesjonalizm, zaangażowanie, elastyczność, wsłuchanie się w potrzeby klienta i dostosowanie do jego oczekiwań plus doza eksperckich rad - tak krótko można scharakteryzować współpracę. Wspomnę tylko o wymianie maili w czasie późnych godzin wieczornych w weekend, cierpliwość przy przedstawianiu kolejnych propozycji czy wspólne spotkania w sklepach i doradztwo na miejscu. Jeżeli w przyszłości będę znowu urządzać mieszkanie /dom - projekt powierzę Cube :-)

Tak2Nie1

Klient
 Opinia

Pani Joanna uśmiechnięta i bardzo miła. Niestety wszystkie projekty bardzo podobne. Wykonawstwo na 4 - dużo niedociągnięć

Tak4Nie

Sławomir Panek
 Opinia

Miałem przyjemnośc zatrudniac Panią Joanne do zrobienia projektu mojego mieszkania wraz z całym wykonaniem. jedyne, czego żałuję, że tak długo zwlekałem. Myślalem, że sam sobie zaprojektuje i poszukam znajomego, który mi to wykona. Nic bardziej mylnego. Dąłem sie namówić na spotkanie z Panią Joanną. Już wstępny projekt zrobił na mnie ogromne wrażenie. Nie mogłem uwierzyć, że nasze mieszkanie może tak wyglądać. Była to najlepsza decyzja, jaka podjąłem w sprawie remontu mieszkania. Znakomita obsługa, doradztwo a nawet jeżdzenie po sklepach i wybieranie materiałów i mebli nigdy nie było problemem. Zawsze uśmiechnięta i spokojna znosiła moje niezdecydowanie i zmiany decyzji:-)))A nie jestem łatwym klientem. Dzisiaj mieszkam w ślicznym, wygodnym mieszkaniu. Polecam w 200%. Co do ekipy remontowej, która wykonywał nam mieszkanie, z polecenia Pani Joanny, to polecam również bardzo gorąco. Pan Darek, fachowiec z górnej półki, podpowiedział nam kilka znakomitych rozwiązań. Dzisiaj mieszkanie wygląda zupełnie inaczej i mieszka nam się komfortowo w zmienionym, odnowionym i wygodnym mieszkaniu. Znajomi jak nas odwiedzają, to się pytają, czy na pewno dobrze trafili:-) Polecam wszystkim.

Tak3Nie1

Joanna
 Opinia

Chcąc odnieść sie do opinii powyżej chciałabym na wstępie zaznaczyć ,iż osoby piszące anonimowo są mało wiarygodne i raczej nie mają krystalicznej moralności. Domyslam się,że osoba,która napisała ów komentarz jest tą samą osobą,która do ostatniego dnia remontu z uśmiechem witała nas na budowie,zachwalała nasze prace, klepała z zadowolenia po ramieniu i zlecała prace dodatkowe. Niezadowolenie przyszło w momencie zapłaty za usługę. Uważam,że ewentualne zastrzeżenia należy zgłaszać. Chyba,że zastrzeżeń nie było a tylko należało znaleźć powód zwalniający z zapłaty za wykonane prace. Opinie jak wyżej,czarny PR i wszelkie próby zniechęcenia nas do domagania się zapłaty nie przyniosą rezultatu. Rzetelnie i terminowo wykonujemy zlecone nam prace. Jestesmy firmą profesjonalną i kompetentną. Dodam również,iż firma Cube zatrudnia legalnie ,zgłasza pracowników do ubezpieczenia a składki zus placi terminowo. Naszą uczciwość potwierdziła ostatnia kontrola z PIP,która nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Określenia typu "spod budki z piwem" lub niczym niepoparte,niesprawdzone oskarżenia o zatrudnianiu " na czarno" są obraźliwe,niezasłużone i kwalifikują się do skierowania na drogę sądową. Nie można bowiem bezkarnie oczerniać ani osób ,ani firm. z poważaniem Joanna Maruszewska p.s wykwalifikowany a nie wykfalifikowany .

Tak7Nie1

niezadowolony
 Opinia

Skorzystałem z usług pani Asi i niestety na moje nieszczęście z realizacją budowlaną. Pani Asia zapewniała, że zatrudnia wykfalifikowaną załogę, co okazało się niestety nieprawdą, bo oprócz wątpliwości, że zatrudnia kogokolwiek, to człowiek który wykonywał remont nie miał z tematem budowlanym za wiele wspólnego. Prace chyba lepiej wykonali by chłopaki spod pierwszej lepszej budki z piwem niż "ekipa" pani Asi. Niestety jeśli nie masz zbyt dużo kasy na zrobienie wszystkiego od nowa to nie daj się wkręcić bo będziesz żałować. To taka moja przestroga niezadowolonego - szkoda czasu na uczeniu się tylko na swoich błędach. Poza tym coś mi się wydaje, że dołączą do mnie szybko inne podobne komentarze

Tak11Nie

Zostaw opinię o Cube Biuro Projektowe Joanna Maruszewska Allecasa Joanna Maruszewska Concrete Factory Joanna Maruszewska - Gdańsk