Blokhauz Pracownia Architektoniczna Tomasz Purchała

Opinie o Blokhauz Pracownia Architektoniczna Tomasz Purchała

naciągnięty

uwaga na gościa - w ogóle nie należy ani dla niego pracować, ani dawać mu zleceń bo po prostu nie robi swojej roboty

baron

uwaga na tego goscia, potwierdzam powyższe opinie, wykonałem dla niego zlecenie i nie moge sie doczekac pieniedzy

gr33

Zatrudniał na umowę - zlecenie jeszcze w wakacje 2015 roku ... też nie możemy wyciągnąć zaległej kasy ...

ruslan

gość bierze pienądze i ściemnia

tompan

To prawda pracownia nie istnieje.

Maggie

Gośc zatrudnia i nie płaci, ciągnie najdłużej jak się da i zawsze ma racjonalne wyjaśnienie dlaczego nie płaci. Potem zatrudnia nastepną osobę i interes się kręci.

Paulina
@Maggie 03.09.2015 01:29

Gość nie zatrudnia nikogo od wielu lat, pracownia nie istnieje od 2012r.

Zostaw opinię o Blokhauz Pracownia Architektoniczna Tomasz Purchała - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blokhauz Pracownia Architektoniczna Tomasz Purchała