Ars-in Pracownia Projektowa Joanna Alminas

Wrocław

Opinie o Ars-in Pracownia Projektowa Joanna Alminas

Mimika

Czy ktos moze mi podac strone www Pani Joanny . strona www.ars-in.pl nie istnieje!

Robert

Dlugo szukalem projektanki, ktora spelnilaby moje wymagania. Spotkalem sie z kilkoma pracowniami i bardzo dobrze wybralem. Pani (usunięte przez administratora)ma bardzo wnikliwe podejscie, nie narzuca swojego zdania, ale uwzgledniajac moje wytyczne pokazala mi rowniez inne rozwiazanie o ktorym nie pomyslalem. Wszystko omawialismy. Mam wrazenie ze sporo sobie uswiadomilem rzeczy zwiazanych z nasza rodzina, z naszymi gustami, rzeczywistymi potrzebami. Ekipa polecona przez Pania (usunięte przez administratora), swietnie sie sprawdzila. Nie obylo sie bez problemow z materialami, ale wszystko dalo sie zalatwic. Jesli brakowalo czegos z listy zakupowej, bo towar byl niedostepny bardzo sprawnie otrzymywalem zastepcze propozycje.

Zostaw opinię o Ars-in Pracownia Projektowa Joanna Alminas - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars-in Pracownia Projektowa Joanna Alminas