Best-Wool S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Kalisz

Opinie o Best-Wool S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Klientka

Pośćiel beznadziejna,droga ,kiepsko wykonana, bez gustu, szyta na odpieprz. Ostrzegam przed zakupem, nie chcą przyjmować reklamacji, nie odbierają telefonów

wełna 2

obsługa w firmie pozostawia dużo do życzenia, nie polecam wręcz odradzam, szkoda pieniędzy taka sama pościel w tej samej jakości czyli żadnej do kupienia w marketach za 200 zł

wełna

To najgorsza pościel jaką można spotkać na rynku, źle wykończona, nieestetyczna a cena ogromna co nie przekłada się na jakość

***

SPRZEDAJĄ BARDZO DROGĄ POŚCIEL, NISKIEJ JAKOŚCI,SZKODA PIENIĘDZY NIE JEST WARTA SWOJEJ CENY, PONADTO WYKONANIE DAJE DUŻO DO ŻYCZENIA

Zostaw opinię o Best-Wool S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best-Wool S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe