Mówiszimasz Paweł Orzyłowski

Siedlce

Opinie o Mówiszimasz Paweł Orzyłowski

Marek51

Kupiłem pościel z tej firmy. Tragedia - zamek uszkodzony, błędy w szwie, pościel farbuje. Przed zakupem dwukrotnie kazali mi zmieniać wzór bo za każdym razem okazywało się, że jednak takiego jak chciałem nie mają. Po wyrażeniu nie zadowolenia facet wydzwaniał do mnie, wysyłał poduszkę bez uzgodnienia ze mną. Odradzam wszystkim

Karol

Osobiście nie mam złej opinni o Tym sprzedającym zakupiłem Pościel dla malucha bardzo dobrej jakości. Sprzedawca konkretny dostawa szybka. Niczego więcej nie trzeba. Polecam.

isia

Ten facet to zwyczajny [usunięte przez moderatora] . Sprzedaje towar kiepski jakościowo i oczekuje pełnego zadowolenia. Nie umie przyjąć krytyki odnośnie swojego marnego towaru. Uważajcie na niego bo potrafi być nachalny swoimi telefonami. Jak najdalej od takiego sprzedawcy.

Zostaw opinię o Mówiszimasz Paweł Orzyłowski - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mówiszimasz Paweł Orzyłowski