Marex Wieszczycki i S-ka Sp.J.

Łódź

Marex Wieszczycki i S-ka Sp.J.

Opinie o Marex Wieszczycki i S-ka Sp.J.

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w Marex Wieszczycki i S-ka Sp.J.?

Niezadowolony

Tragedia pracować w firmie Marex Wieszczycki i S-ka ,niewypłacalny, nie zapłacił pieniędzy za wykonaną pracę, chciał żeby pracować na czarno, rozumiem, że zatrudnia tylko Ukraińców. Robisz wszystko jak popadnie nie ma ustalonych działań. A sam właściciel widać, że ma za nic pracownika. Nie polecam

Albercik349

Witam szukam osób które pracowały bądź pracują w firmie Marex i mają dość poniżania i niezetelnych warunków pracy Proszę o kontakt email albercik349@wp.pl Postawmy się wkoncu jesteśmy ludźmi którzy mają swoje prawe i nie bójmy się o nie walczyć

roman

Nie polecam, robota na czarno, zero szacunku, obiecują umowę a nic z tego nie ma!

Zostaw opinię o Marex Wieszczycki i S-ka Sp.J. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marex Wieszczycki i S-ka Sp.J.