Interagro Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartosz Szymczak

Koźmin Wielkopolski

Opinie o Interagro Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartosz Szymczak

niezadowolony

Witam jestem byłym klientem pana Bartosza i chciałem tylko przestrzec wszystkich którzy chcieli by skorzystać z jego usług absolutnie odradzam facet niema pojęcia co robi jeżeli nie chcecie mieć problemów omijajcie z daleka

Zleceniodawca
@niezadowolony 06.02.2015 21:49

Witam, przepraszam ale nie moge podzielic Panskiej opinii. Fachowiec pierwsza klasa, malo takich, a na dodatek potrafi doradzic w wielu innych aspektach budowlanych. Kto skorzystal z jego uslug wie o czym ja teraz pisze.

Zostaw opinię o Interagro Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartosz Szymczak - Koźmin Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interagro Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartosz Szymczak