Gazda Jan Usługi Parkeciarskie

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Gazda Jan Usługi Parkeciarskie
0 0 6 1

Opinie o Gazda Jan Usługi Parkeciarskie

klient

Niestety nie polecam. Starszy pan, ze swoim kolegą wykonują pracę w bardzo niskim standardzie. mają stare maszyny. pracę wykonują bardzo niedokładnie -pozostały miejsca które nie są polakierowane, nie zostały zaszpachlowane szczeliny. ponadto pan Jan Gazda zatrzymał maszyne cykliniarską w jednym miejscu zbyt długo w wyniku czego zrobił dziury w parkiecie. przy pracy cykliniarką bardzo poniszczył ściany (pobrudził i wyszczerbił). Parkiet nadaje się do ponownego cyklinowania i lakierowania - został właściwie zniszczony. nie polecam, radzę poszukać profesjonalistów.

Zostaw opinię o Gazda Jan Usługi Parkeciarskie - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gazda Jan Usługi Parkeciarskie