FHU Parkiety Kurdziel Paweł Kurdziel

Kraków

Opinie o FHU Parkiety Kurdziel Paweł Kurdziel

Paweł B.

Z tego co się orientuję to w Krakowie są dwie parkieciarskie firmy Kurdziel. Z usług Pana Pawła nie miałem okazji korzystać natomiast z usług firmy P. Ryszarda Kurdziela jestem bardzo zadowolony. Miałem podłogę , którą inna firma określiła mianem "zgniłej do wyrzucenia". Rzeczywiście podłoga była bardzo stara ale mam wrażenie, że Panowie po prostu szybko chcieli mnie zbyć ze względu na mały metraż (15m2). Spróbowałem jednak jeszcze poszukać i firma Parkiety Ryszard Kurdziel podjęła się cyklinowania mojej podłogi. Muszę przyznać, że efekt był zaskakujący. Podłoga wyjaśniała a po czarnych plamach nie ma śladu. Zaoszczędziłem masę nerwów związanych z wymianą podłogi i będę tę firmę polecał każdemu znajomemu. 6/6

Zawiedziony

Niestety Pan Kurdziel z 45 letnim doświadczeniem jest niepoważny. Nie ogląda miejsca pracy przed wykonaniem usługi, a dzień przed umówionym terminem dzwoni późnym wieczorem z informacją, ze będzie w zupełnie innych godzinach i że jeśli mnie nie będzie to mogę zostawić klucz u sąsiadów. Na drugi dzień będę mógł odebrać robotę zrobioną tak jak Pan Kurdziel zawsze robi, bez ustalenia jakichkolwiek szczegółów z klientem. Jeśli komuś zależy na wysokiej jakości przy jednoczesnym braku ustaleń to mogę polecić tę firmę. Ja oczekuję jednak od firmy z 45 letnim doświadczeniem ustalenia zakresu prac i ceny przed wykonaniem pracy oraz poszanowania klienta i jego czasu. Na rynku jest konkurencja która może słabiej się reklamuje. Spróbuję. Nie oceniam nie wykonanej usługi.

JW

Kurdziel robil u mnie parkiet (jakosc niedostateczna). Zadzwonilem 9 lipca 2015 proszac zeby zrobil konserwacje tego parkietu w ramach gwarancji. Wydzieral sie przez telefon z wyzwiskami i powiedzial ze przyjedzie i polamie mi nogi. 10 lipca zlozylem wyczerpujacy meldunek na Policji ul.Szeroka 35,Krakow Sprawa bedzie skierowana do Prokuratora.

JW

Nie pamietalem kiedy Pawel Kurdziel robil parkiet w mojej garsonierze okazalo sie ze kilka lat temu. Chcialem zeby jego firma odnowila ten parkiet-rozmowa telefoniczna 9 lipca 2015 godz.9.45 rano Powiedzial ze polamie mi nogi. Skladam skarge na policji

Zostaw opinię o FHU Parkiety Kurdziel Paweł Kurdziel - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Parkiety Kurdziel Paweł Kurdziel