Bart-Bud Przemysław Skolik

Żyrardów

Opinie o Bart-Bud Przemysław Skolik

Aga

Wszystkich zainteresowanych. Pan Skolik wreszcie się doigrał, poszedł siedzieć na 6,5 roku.

nina

aaazuzia
@nina 22.09.2014 14:23
oszust jego obecna pseudo firma to DREW-BUD uwazajcie wszyscy bo sprawa jest juz w sądzie za wyłudzenia....

Witam, proszę o kontakt aaazuzia@gmail.com Pan skolik oszukal mnie, wziął zaliczke i oczywiscie się nie pojawil. Jak poprowadzić tą sprawę, jak udowodnić że byo to wyłudzenie. Pozdrawiam

Agnieszka
@aaazuzia 29.09.2014 13:13

Napisałam maila, nie wiem czy doszedł. Ja we wtorek dostałam pismo z prokuratury, że nie zostały mi zwrócone pieniądze i odwiesili mu zawiasy, ale czy go znajdą?

Wojtek

Przemiły grubasek w okularach...fachowo doradza, kalkuluje aby było niedrogo. Bierze zaliczkę i wychodzi a po kilku sekundach telefon nie działa. Sprawę zgłaszam na policję i do prokuratury.

Agnieszka
@Wojtek 26.08.2014 16:38

dokładnie tak, w mojej sprawie zapadł w zeszłym roku prawomocny wyrok, miły pan dostał w zawiasach :) Pozdrawiam

marcus888

(usunięte przez administratora)Żyrardów. Podjął się ułożenia terakoty zrobił 3 m2 zaoferował okna po atrakcyjnej cenie niby u brata producenta ,a po otrzymaniu zadatku zniknął z pieniędzmi.

Zostaw opinię o Bart-Bud Przemysław Skolik - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bart-Bud Przemysław Skolik