Zakłady Cykliniarskie Witold Kowalczyk

Wrocław

Opinie o Zakłady Cykliniarskie Witold Kowalczyk

Alicja

Ja jestem mega zadowolona , naprawdę praca wykonana czysto i szybko . Pan Kawalczyk jest fachowcem podobno pracuje w zawodzie już 25 lat . Co najważniejsze potrafi doradzić osoba które jak ja kompletnie się nie znają.

Laura 2050

Absolutnie nie polecam usług P. Witolda Kowalczyka. Schrzanił tak robotę, że po jego cyklinowaniu zostały takie szpary w podłodze, że "palec by można włożyć". A chodziło przecież o to by porządnie zaszpachlować i pociągnąć starannie kaponem. Tymczasem mu na 34 m2 wyszło jakieś litr kaponu. Lakier właściwy chciał kłaść już po godzinie czasu.Nie wybierajcie usług P. Kowalczyka !!!

Katarzyna Dąbkowska

stanowczo odradzam korzystanie z usług cykliniarskich firmy P. Witolda Kowalczyka. Jego pracownik lub podwykonawca wykonał pracę niesolidnie i nierzetelnie. Lakier położony na parkiecie "odchodził" płatami. Byłam zmuszona skorzystać z usług innego fachowca i ponieść dodatkowe koszty. Od Pana Kowalczyka usłyszałam jedynie słowo "przepraszam".

Zostaw opinię o Zakłady Cykliniarskie Witold Kowalczyk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Cykliniarskie Witold Kowalczyk