Pro - Parkiet S.C. Stanisław Mirosław Paweł Mirosław Grzegorz Mirosław

Lublin

Opinie o Pro - Parkiet S.C. Stanisław Mirosław Paweł Mirosław Grzegorz Mirosław

Karol

W firmie nie pracowałem, ale mogę spokojnie napisać, że właściciel jest nierzetelny i niesłowny oraz nie odbiera telefonu i nie oddzwania. Jeżeli tak wygląda obsługa klientów, to pracowników może traktować podobnie.

Krążą różne opowieści ile można zarobić w firmie Pro - Parkiet S.C. Stanisław Mirosław Paweł Mirosław Grzegorz Mirosław. Utnij plotki, napisz na naszym forum ile naprawdę można w niej zarobić.

Zostaw opinię o Pro - Parkiet S.C. Stanisław Mirosław Paweł Mirosław Grzegorz Mirosław - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro - Parkiet S.C. Stanisław Mirosław Paweł Mirosław Grzegorz Mirosław