The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska

Gdynia

Opinie o The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska

Magda

Kasiu, wszyscy wiemy że to ty piszesz takie bzdury a nie żadna Marta i pomawiasz Panią Ewę która dała ci pracę bo nikt inny cię nie chciał przyjąć z powodu twojego niezrównoważenia psychicznego. Jak byś jej nie okradła i nie oszukała to pewnie zarobiłabyś dużo więcej niż te parę tysięcy które wzięłaś. a umowy to ty nie chciałaś podpisać bo wiązałoby się to z odpowiedzialnością karną za straty jakie spowodowałaś w firmie. A za wypisywanie bzdur i oszczerstw na Internecie mają cię podać na policję.

Marta

Pracowałam u Pani Ewy przez ponad miesiąc i była to najgorsza praca jaką dotychczas miałam. Pani Ewa jest osobą nieszanującą drugiego człowieka, pomiatającą swoimi pracownikami, nie podpisuje umów, nie jest skłonna do wypłacania wynagrodzenia. Ponadto wielokrotnie słyszałam przekleństwa i wyzwiska w kierunku mojej osoby jak i w stosunku do innych pracowników. Jest bezczelna i poniża ludzi na każdym kroku. Od takiej osoby należy trzymać się z daleka.

Anonim
@Marta 03.03.2016 10:45

Żałuję,że szybciej nie przeczytałam tych wszystkich opinii w internecie..Na pewno nie zgodziłabym się na współpracę,nie wiem jak można tak traktować pracownika,ciągłe pomiatanie,poniżanie i wieczne niezadowolenie.Praca na czarno za psie pięniądze,ludzie szanujcie się

Zostaw opinię o The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie The House of Villeroy & Boch Ewa Byczkowska