Paula S.C. Marzena Dudkiewicz Sławomir Dudkiewicz

Łódź

Opinie o Paula S.C. Marzena Dudkiewicz Sławomir Dudkiewicz

Obserwator

HAHA Jacek i Daniel poprowadzą firmę na dno. SŁAWEK nie wie jacy to wykrętasy i łyka wszystko co oni gadają. DANIELEK beksa lata do Jacka i się żali jak 5 latek. BRAK poszanowania godności człowieka, nie docenianie pracowników i notoryczne zwolnienia bez uzasadnienia. Generalnie zachowanie sięga dna. OCENA NIEDOSTATECZNA TO I TAK ZBYT WIELE.

misiek

Buraki które dorobiły się na braku szacunku do człowieka i baardzo wysokich marżach

ten

absolutnie nie polecam. Praca za śmieszne pieniądze 1300 zł. Umowy brak, a jak już to facet, a właściwie jego pracownicy nie rozróżniają brutto od netto. Humorzasty, posępny buraczek z bałuckiego rynku, który dorobił się na sprowadzaniu zabawek z Chin i nabijaniu 400% mar ży. Na marginesie, Goście w magazynie chodzą na podestach na 4m bez żadnych zabezpieczeń. Nie polecam!

Zostaw opinię o Paula S.C. Marzena Dudkiewicz Sławomir Dudkiewicz - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paula S.C. Marzena Dudkiewicz Sławomir Dudkiewicz