Damar Daniel Paluch

Opinie o Damar Daniel Paluch

on

ja tez bez umowy pracowałem......hasło pracodawcy gdy poprosiłem o umowe ,,nie ma opcji,, porażka

czarna mamba

nie polecam,wyzysk,nierowne traktowanie pracowników,praca bez umowy.płacic płaci tylko ze smieszne pieniadze-nie adekwatne do wykonywanej pracy

Zostaw opinię o Damar Daniel Paluch - Dąbrowa górnicza

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damar Daniel Paluch