Rosa Sp. z o.o. Zakład Handlowo-Usługowy

Tychy

Opinie o Rosa Sp. z o.o. Zakład Handlowo-Usługowy

okok

I jak naiwniacy wasz PIT? W TYM ROKU? d u p e sobie nim juz podtarliscie? za pewne uwierzyć nie możecie! jedyna rzecz jaka warto tam rozbić : zróbić k u p s k o na biurko prezesa pitem sie podejrzeć i j e b n a ć nim w gębę rosie!

ślązak

(usunięte przez administratora) moja noga nigdy więcej tam nie postanie.

ktos

Jedna osoba wiem ze wygrala sprawe o zwolnienie - dostala 5 tys. + przywrocenie do pracy i od razu dala wypowiedzenie wiec dostala wyplate + 5 tys. nie wynajmowala zadnych adwokatow - urzedowi byli tylko

do solidarnosc

jestem pewny ze jesli komus do glowy przyszedlby pomysl zalozyc zwiazek zawodowy w firmie rosa to w tej samej chwili jest zwolniony dyscyplinarnie

Kamila albo dopiero dostałaś tam prace albo świadomie piszesz bzdury.

Zostaw opinię o Rosa Sp. z o.o. Zakład Handlowo-Usługowy - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rosa Sp. z o.o. Zakład Handlowo-Usługowy