Reality Sp. z o.o. Jacek Cezary Sykułscy

Włocławek

Opinie o Reality Sp. z o.o. Jacek Cezary Sykułscy

Porażka - po zatrudnieniu każą robić od razu na sklepie bez przeszkolenia i bez wyjaśnień, jak się coś odezwiesz to rzucają teks Real nie jest dla Ciebie tylko ty jesteś dla Reala jak się nie podoba to tam są drzwi, potrafią po kilku dniach wyrzucić z pracy bez możliwości czegokolwiek ogarnięcia na sklepie-jak się pracuje co się robi, a jak chcą się Ciebie pozbyć bo koleżanka ma swojego pracownika na Twoje miejsce to zlecą Ci tyle roboty że się nie wyrobisz i na drugi dzień Cię zwalniają. czy tak się robi w poważnej Firmie. Żałuje że tam poszedłem, kiedy miałem propozycje w innym sklepie teraz mi przez nich przepadło. Ściema i wyzysk. Porażka.

Czy uważasz że w firmie Reality Sp. z o.o. Jacek Cezary Sykułscy można zrobić karierę? Napisz o tym, czekamy na twój komentarz.

Zostaw opinię o Reality Sp. z o.o. Jacek Cezary Sykułscy - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reality Sp. z o.o. Jacek Cezary Sykułscy