PME

Opinie o PME

pracownik PME

bardzo szkoda tak wielkiego potencjału miejsca i doświadczonych, pełnych pasji ludzi tam pracujących (stereotyp zakurzonego muzealnika już dawno tu nie funkcjonuje) - szkoda, że pan [usuniete przez moderatora]robi wszystko, by takich właśnie ludzi zniechęcić bądź po prostu sprawić, by odeszli. Nie mówiąc już o całej grupie zwolnionej przez niego z dnia na dzień, bez podania przyczyny...Powrót do czasów gomułkowskich!!! Nie sposób zobaczyć na oczy pana Dyrektora, trzeba pisać dwadzieścia pism by wyjść w sprawach służbowych, a Kadrowa to Najwyższa Instancja... Żenujące, biorąc pod uwagę zarobki muzealników i to, że naprawdę większość pracuje tam, bo to lubi (lubiło...jak dało się pracować). Nie ma słów, aby opisać obecną sytuację: totalna nieufność [usuniete przez moderatora] do wszystkich pracowników - no chyba że dostali pracę z dnia na dzień dzięki nazwisku, powiązaniom rodzinnym czy innym machlojkom... smutne, że jedna osoba potrafi tak zniszczyć instytucję kultury (a gdzie to ją widać teraz?). Odradzam z całego serca pracę w PME - zapewne wylecicie po okresie próbnym (stała zagrywka [usuniete przez moderatora]) bądź zostaniecie odesłani do psychiatryka...I to za jaką cenę??? Oby ta sprawa szybko doszła na wyższe szczeble.

Zostaw opinię o PME - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PME