Enterius Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Ratyński

Kraków

Opinie o Enterius Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Ratyński

Marek Stasiak

Nie wiem jak się tam pracuje ale chyba dobrze, bo za każdym razem jak do nich dzwonię to wszyscy mili i uśmiechnięci. Jako klient mam bardzo pozytywne wrażenia.

Stu

Pracowałem tam trochę ponad rok. Miła i wesoła atmosfera, terminowe pensje i wszystko solidnie i uczciwie. To mała firma więc nie ma wyścigu szczurów jak w dużych korporacjach i miło się pracuje. Zmieniłem pracę tylko dlatego, że nie była zgodna z moimi hobby ale polecam bo było ok.

Nikt

Kokosów nie ma ale atmosfera pracy bardzo miła i przyjacielska. Nie ma wykorzystywania, zmuszania do pracy w nadgodzinach za które nikt nie płaci czy zabierania pracy do domu. Firma się nieźle rozwija, więc są duże szanse na poprawę finansów w przyszłości a cała reszta bardzo pozytywnie.

Zostaw opinię o Enterius Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Ratyński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enterius Firma Handlowo-Usługowa Krzysztof Ratyński