Batertech Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marek Raróg

Książenice

Opinie o Batertech Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marek Raróg

pablo

szefowi odwala,wszystko robi pod zonke, totalny pantoflarz z glupkowatym synkiem, okradaja ludzi z forsy ,uciekajcie ludziska poki czas i trzeba to zgłosic do fisusa raz farbuje wlosy , raz ma zrobione kredka brwi i wygladaja pajac, wszy

dzika97

totalna sciema kierownictwo do dupy , szef trzyma sie kiecki zonki, synalek pojebany, ludzie spieprzajcie z tamtad, forsa im odwalila do czachy, dno totalne, nie szanują pracownika, brak premii,oszukiwanie co co stawkiza pracę,dno,dno,dno

Blisko

Do kladnie za kare tam sie przychodzi , kierownictwo duzo zostawia do zyczenia haha nie szanuje sie pracownikow jak rumuny trzeba zapierdzielac a placa jest do du...

XXXX

nie polecam atmosfera kiepska nawet bardzo kiepska co chwila to zmiana pracowników zwłaszcza sekretarki nawet Panie do sprzątania uciekają .w tej firmie do pracy przychodzi się za karę a nie z przyjemności

DARO

Nie polecam, totalna masakra. Mówią o rodzinnej atmosferze a jest gorzej niż źle. Ludzi nie szanują, mieszają z błotem. Mało płacą. Jeśli szanujesz siebie i swoją godność - to nie dla Ciebie.

Zostaw opinię o Batertech Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marek Raróg - Książenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Batertech Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marek Raróg