Wafam Okna Józef Wawrzyniak

Zabrze

Wafam Okna Józef Wawrzyniak

Opinie o Wafam Okna Józef Wawrzyniak

monia99551wp.pl

ODRADZAM WSZYSTKIM!!! Zakupiliśmy okna w tamtym roku. Firma przyjechała je zamontować 6 grudnia. Niestety były duże mrozy i nie miałam możliwości umyć ich od razu. Udało mi się jednak zauważyć jedną porysowaną szybę. Mąż zgłosił to bezzwłocznie. Niestety nie było żadnej odezwy. Przedstawiciel handlowy Pani Karina nie odbierała telefonu, pisała sms-y, że nie może teraz rozmawiać, że jest na pogrzebie, że nie ma pracownika, który mógłby zobaczyć reklamację bo ma L4 potem, że jest na urlopie i tak do wiosny byliśmy zbywani. Ale Pani Karina zapewniła nas że nie mamy się o co martwić. W końcu po kilkudziesięciu próbach mailowych i telefonicznych przyjechał do nas Pan od reklamacji. Najpierw powiedział że ma informację od Pani Kariny że okna były kupione latem. A w rzeczywistości były kupione końcem listopada. Potem uznał reklamację i powiedział że mam sobie je umyć do porządku i nie będzie żadnego problemu jak coś jeszcze znajdę. Tak zrobiłam. Umyłam je i okazało się, że są kolejne szyby porysowane (w salonie i dwie garażu). Nasz dom jest budowany systemem gospodarczym. Buduje go mąż i teściu przez całą zimę od montażu okien do wiosny nikt nic tam nie robił więc nie ma takiej możliwości aby ktoś je porysował. Pan od reklamacji przyjechał wymienić szybę (tą pierwsza) i poprawić różne porysowania zewnętrzne jak i wewnętrzne ram powstałe w wyniku montażu. Zgłosiłam, że znalazłam kolejne rysy na szybach. Na co dostała odpowiedź że reklamacje zgłasza się 2 tygodnie od montaż okien. Byliśmy z mężem w szoku jak można tak postępować z ludźmi. Mąż pojechał do właściciela firmy i opowiedział mu o całej sytuacji. Właściciel nie zareagował w żaden sposób. Powiedział, że reklamację uznają 2 tygodnie od montażu okien. Do dzisiaj nie możemy z mężem uwierzy, że tak można postępować z ludźmi (klientami). Zostaliśmy zbyci i oszukani. Nikt jeszcze nas tak nie potraktował. Co to jest za firma, która pozyskuje klienta i z chwilą zapłaty ma go gdzieś i to w dzisiejszych czasach firmy ma taką

Zostaw opinię o Wafam Okna Józef Wawrzyniak - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wafam Okna Józef Wawrzyniak