Vitro-Plast Okna Produkcja Okien PVC i Usługi Szklarskie Eliza Zimniak

Adres: ul. Asnyka 10, Chodzież

Vitro-Plast Okna Produkcja Okien PVC i Usługi Szklarskie Eliza Zimniak

Opinie o Vitro-Plast Okna Produkcja Okien PVC i Usługi Szklarskie Eliza Zimniak

Malina

Kiedys pracowałam w tej firmie na stanowisku biurowym, firma rodzinna, brak osób dobrze zarzadzajacych, brak szacunku do ludzi oraz naduzywanie brzydkich slow ze strony dyrekcji.Dyrektor byl sunem wlasciciela.bez.kwalifikacji.Wyplata tonajnuzsza srednia.krajowa.Niepolecam.

Zostaw opinię o Vitro-Plast Okna Produkcja Okien PVC i Usługi Szklarskie Eliza Zimniak - Chodzież

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitro-Plast Okna Produkcja Okien PVC i Usługi Szklarskie Eliza Zimniak