Prymat-Montaż Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Lesiak

Łódź

Opinie o Prymat-Montaż Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Lesiak

efdsgdfg

UWAGA [usunięte przez moderatora] nie płacą ludziom za pracę

jacek

Kuba - 2011-03-05 13:40:00 Aż się zdziwisz jakie fajne szefostwo.:-))))))))) ale rację masz pisząc ,że przyjaźnie nastawieni do nowych pracownikówbuhahahahahahahaahahhahahhahhahhahahahhahahah szef furiat,[usunięte przez moderatora]

Kuba

Zostaw opinię o Prymat-Montaż Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Lesiak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prymat-Montaż Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiesław Lesiak