Profi Partner Arkadiusz Bilocha

Żywiec

Opinie o Profi Partner Arkadiusz Bilocha

klient

rowniez nie polecam tej firmy i ich pracownikow, zakupiony towar (okna i drzwi) po miesiącu użytkowania nie domykały sie... zgłoszenie reklamacji to jak grochem o scianę.. fakt, faktem odbierają telefony ale pracownik (łukasz ) nie dosc że nie kulturalny to zwodzi Kliena co do terminu przyjazdu ekipy reklamacyjnej.. która dopiero po miesiącu przyjeżdża i rozkłada ręce bo nie umie sobie z tym poradzić... szczerze odradzam.

klienter

kjkk

JJJ

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!!! NIE DOTRZYMANY TERMIN DOSTAWY-OPÓŹNIENIE 1 MIESIĄC! ZGŁOSIŁAM REKLAMACJĘ, JESZCZE NIE DOCZEKAŁAM SIĘ PANA CO MA WYREGULOWAĆ OKNO.

Jerro

Gość nie ma honoru za grosz. Zamawia towar i nie płaci. W jego przypadku przedpłata 100 % bez możliwości odstąpienia od umowy. Przestrzegam przed Panem Biłochą.

Rafał

Z całego serca nie polecam współpracy z tą firmą. Co do jakości rolet zewnętrznych nie mam zastrzeżeń natomiast montaż pozostawia wiele do życzenia. Ekipa składająca sie z dwóch panów, kompletnie nie ma pojęcia o pracy, którą wykonują. Przy montażu zostały uszkodzone ściany, wszystko odbywało się bez jakichkolwiek profesjonalnych sprzętów. Panowie nie mieli poziomicy a co gorsza nawet głupiego metra. Zostawili po sobie niemiłosierny bałagan, ściany były ubrudzone, przez cały dzień montażu nawet raz nie zechcieli umyć rąk. Właściciel po mimo usilnego kontaktu z naszej strony, nie odbierał telefonu, a gdy już odebrał, był arogancki i bezczelny. Po listownym wezwaniu do naprawy, zostało nam obiecane sprowadzenie nowej ekipy i renowacja szkód. Niestety po tygodniu czekania, zawitali do nas Ci sami niekompetentni panowie co na początku. Właściciel oczywiście jak to było na początku, nie odbiera. Po stokroć nie polecam współpracy z tą firmą.

Tom

skandaliczna firma!! nie polecam!! Właściciel nie odbiera telefonów, nie dotrzymuje terminów!!

pracownik firmy
@Tom 09.01.2015 12:10

Firma ma podanych kilka numerów telefonow do kontaktu, zawsze mozna sie dodzwonic !!! mozna sprawdzic na stronie - www.okna.biz.pl Zwykle oszczerstwo konkurencji

Walczący

My z tą firmą również mamy kłopot a mianowicie z jej właścicielem, który sprzedał nam mieszkanie a teraz nie chce poprawiać tego co zostało zawalone. Nie odbiera tel ani korespondencji. Nie godzi się na spotkanie z nami itp. Radzę się dobrze zastanowić przed podpisywaniem umów z tym Panem....

oszukany

Człowiek nierzetelny, nie wywiązujący się z zobowiązań, zamawia i nie płaci. UWAGA NA TEGO CZŁOWIEKA!!!

zaniepokojony

Jeżeli uwielbiasz pracę na czarno. Bez perspektyw na rozwój zawodowy. Gnojenie pracowników na poziomie dziennym.

Zostaw opinię o Profi Partner Arkadiusz Bilocha - Żywiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi Partner Arkadiusz Bilocha