Komplex Dom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Czarne Błoto

Opinie o Komplex Dom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Barti

W firmie tej pracowałem prawie 9 miesięcy. Obecnie znajduje się ona niedaleko Ciechocinka w Kuczku. Specjalizują się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej ppoż i bardzo się tym szczycą. Z właścicielem można rozmawiać o tym jaki sukces odniósł na rynku lub na temat polityki byle być przeciwnikiem Pis, trzeba jak często to podkreśla czytać w jego myślach, wtedy nie krzyczy i nie obraża pracownika. Dodrze jest jeśli skończyło się studia i może miało własną firmę, bo zwykły pracownik według niego to małpa, robol. Pani dyrektor to inteligentna kobieta, ale zmęczona ta pracą dlatego swoją frustrację często wyładowuje na pracownikach. Płaca około 12 zł brutto na produkcji a w biurze około 1600 - 2000 brutto. Jeśli ktoś lubi być poniżany, nie własnego zdania, jest zakompleksiony to polecam tą firmę.

życzliwa

Absolutnie nie polecam. Mimo wypełnienia obowiązków ciągłe niezadowolenie pracodawcy, brak szacunku do pracownika a ponadto wymyślanie pretensji.

Zostaw opinię o Komplex Dom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Czarne Błoto

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplex Dom Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe