Kid S.C.Marek Krupa

Skawina

Opinie o Kid S.C.Marek Krupa

I tak cię dorwę

Właściciel firmy kid teraz nazywają się Ok system to najwięksi oszuści przywlaszyli sobie moje pieniądze ale sprawiedliwość ich dopadnie. Napewno

Karolina F.

Jestem pracownica tej firmy. Pracodawcy ne zaplacili mi za pierwsze 33 dni chorobowego, nie zaplacili mi zaleglej prowizji za styczen. Nie zaplacili za ani jedna nadgodzine za soboty od wrzesnia do lutego. Zwlekali rowniez z przeslaniem odpowiednich dokumentow do Zus i narazili mnie na straty finansowe... Sprawa juz jest w sadzie. Mam nadzieje, ze sprawiedliwosc zwyciezy. :)

Klient

Maria
@Klient 05.08.2017 22:06
Długie terminy realizacji, właściciele nieuprzejmi. Dalej nie polecam i będę pisać każdorazowo po skasowaniu komentarzy....

Potwierdzam ta firma powinna się nazywać KATASTROFA , właściciel nie zna słów proszę, dziękuję długie terminy nie można się doprosić o poprawki NIE POLECAM

Zostaw opinię o Kid S.C.Marek Krupa - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kid S.C.Marek Krupa