Kid S.C.Marek Krupa

Opinie o Kid S.C.Marek Krupa

Ricky

Przestrzegam wszystkich przed współpracą z tą firmą. Zarówno potencjalnych pracowników jak i Klientów. Przestrzegam też, że właściciele mają drugą firmę pod inną nazwą. Firma nie zrealizowała zlecenia. Jest to o tyle ciekawe, że zlecenie na niewielką kwotę nie będzie ścigane. Proszę wszystkich oszukanych na niewielkie kwoty o kontakt na maila: 2598891927@qq.com celem złożenia pozwu zbiorowego.

Karola

Skoro tak ważna jest opinia pracownika to proszę bardzo (opinie tu są notorycznie kasowane od 2016 roku, więc i ta zaraz bedzie usunieta, bo moja Ex szefowa znowu napisze do Adamnistratora, że komentarze to pomówienie Ex pracowników). Państwo K. nie wypłacil mi chorobowego w czasie ciazy, nie zapłacili za prace w sobotę. Sprawa trafiła do sadu, już jest na finiszu. W sadzie potrafil mówić, że za soboty odbierałam sobie wolne w tygodniu i że nic mi nie są winni, co jest oczywiście niezgodne z prawda. Podziwiam ludzi, którzy kłamią w sadzie. Serio ;) Inne pracownice z innych biur również złożyły sprawy do sadu, które wygrały! I obie sprawy są już u komornikow. Firma Kid i Ok system (to ta druga, która opisywał komentujący przede mną) to firmy tych samych właścicieli, druga na córka dla niepoznaki, żeby mieć dojścia do kontrahentow, którzy zablokowali możliwość współpracy z zadłużona firma kid. Mam nadzieję, że ta opinia nie zostanie skasowana. Jeśli ktoś podwaza jej wiarygodność, mogę podeslac prawomocne postanowienia sadu i już nikt Nie zaneguje negatywnych wypowiedzi.

Adam

@Zażenowana, to co opisujesz to zjawiska okołofirmowe. Oczywiście ważne, ale niekoniecznie z punktu widzenia pracownika i jego sytuacji w firmie Kid S.C.Marek Krupa. Użytkownicy tego forum skoncentrowani są przede wszystkim na prawach pracowniczych i ich przestrzeganiu przez pracodawców i są szczególnie wyczuleni na próby nadużyć wobec zatrudnionych.

Szukasz pracy?

Zażenowana

Firma oficjalnie nie działa . A nieoficjalnie dalej jest prowadzona. Podziwiam szefów tej firmy, że nadal prowadzą działalność i robią sobie jeszcze większy gnój niż był do tej pory. Nie mówiąc o tym, że szanowne Państwo założyło dla niepoznaki firmę na córkę o innej nazwie. Przez co dziewczyna będzie ciągła za sobą błędy rodziców, co lepsze córka nie jest w temacie prowadzenia "jej firmy" bo wszystkim zajmuja się rodzice (usunięte przez administratora) i manipulanci. Jak to mówili potrafią gów*o w papierku sprzedać. Tym powinna się zająć wyższa ranga ale żadne wezwania odpowiednich służb nie przyniosły efektów. Co to za kraj ,gdzie za przestepstwa sie nie karze a cierpią na tym zwykli ludzie .

Jak wyglądają aktualności firmy Kid S.C.Marek Krupa ? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Oburzona
@Administrator 15.03.2018 08:55

Bylo tyle opini negatywnych ze by mozna bylo scrolowac przez kilometr. Po co to kasujecie a teraz głupio pytacie?

Zostaw opinię o Kid S.C.Marek Krupa - Skawina

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kid S.C.Marek Krupa