Kid S.C.Marek Krupa

Skawina

Opinie o Kid S.C.Marek Krupa

Nie polecam ok system

Witam, nie polecam tej firmy. Spartaczyli cala prace, a na moja uwage ze powinni poprawic montaz powiedzieli ze sam sobie poprawie przy kolejnej wymianie... Pracownicy niekompetentni, a największym prostakiem wlasciciel.

Andrzej sucha

Firma kid teraz oksystem to typowi naciagacze. Biora zaliczki, nastepnie nie realizują zlecen. Zaden kontakt nie jest mozliwy. Jak nie chcecie zostac oszukani omijajcie ta firme szerokim lukiem. Pozdrawiam

Niezadowolony klient

Niska jakość usług, długie terminy realizacji, niekompetentni i opryskliwi pracownicy a jeszcze bardziej chamskie jest szefostwo. Termin "reklamacja" nie istnieje! Po prostu okłamuje się klienta tak długo, aż da sobie spokój... NIE POLECAM!!!

I tak cię dorwę

Właściciel firmy kid teraz nazywają się Ok system to najwięksi oszuści przywlaszyli sobie moje pieniądze ale sprawiedliwość ich dopadnie. Napewno

Karolina F.

Jestem pracownica tej firmy. Pracodawcy ne zaplacili mi za pierwsze 33 dni chorobowego, nie zaplacili mi zaleglej prowizji za styczen. Nie zaplacili za ani jedna nadgodzine za soboty od wrzesnia do lutego. Zwlekali rowniez z przeslaniem odpowiednich dokumentow do Zus i narazili mnie na straty finansowe... Sprawa juz jest w sadzie. Mam nadzieje, ze sprawiedliwosc zwyciezy. :)

Klient

Długie terminy realizacji, właściciele nieuprzejmi. Dalej nie polecam i będę pisać każdorazowo po skasowaniu komentarzy.

Maria
@Klient 05.08.2017 22:06

Potwierdzam ta firma powinna się nazywać KATASTROFA , właściciel nie zna słów proszę, dziękuję długie terminy nie można się doprosić o poprawki NIE POLECAM

Zostaw opinię o Kid S.C.Marek Krupa - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kid S.C.Marek Krupa