Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan w Rudki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan w Rudki

Tomasz Nowy wpis

Zamawiałem u nich drzwi do domu, doradztwo i dobrze wyposażone biuro na najwyższym poziomie. Polecam

1234 Nowy wpis

@PracodawcaNie polecam tej firmy omijać szerokim łukiem.współpracowałem z tą firmą na szczęście nie cały rok.Właściciel Pan Ryszard obiecuje gruszki na wierzbie nie dotrzymuje słowa wykorzystuje ludzi nie wypłaca ciężko zarobionych pieniędzy.Ekipy montujące zmieniają się jak rękawiczki,stąd problem,Rysiu chce nachapać się sam,a ty masz (usunięte przez administratora) za pół darmo.Jakieś ciągle dziwne potrącenia.Nie dogadane z klientem musisz się dochodzić.Mógł bym się tu rozpisywać szkoda czasu i nerwów.

Pracownik Nowy wpis
@1234

Piszesz nieprawdę, właściciel płaci uczciwie za dobrze wykonaną pracę, ekipy, które umieją montować mają stałe zlecenia i są zadowoleni a zmieniają się Ci, którzy deklarują że umieją montować a jak przyjdzie do montażu to nie umieją się wykazać.

Beniamin Nowy wpis

Jeżeli chodzi to firmę nie mam z nią problemu.Bralem u nich okna kilka razy . Za to pracownik pan Ryszard K . Jest chamski i obraża klijentów jak nie ma interesu ,działa na szkodę tej firmy . Powinni go sprawdzić dla czego nalega aby zaliczkę płacić mu do ręki i kłamie że firma tak mu kazała .

AS TENIS

Firma IWBUD Ryszard Iwan wyprodukowała i zamontowała okna i drzwi w Pawilonie obsługi kortów tenisowych na naszym obiekcie AS TENIS w Starachowicach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiej jakości stolarki. Usługa montażu została wykonana sprawnie i wszystko działa bardzo dobrze i bezawaryjnie, zwłaszcza drzwi, które są otwierane i zamykane przez naszych klientów kilkadziesiąt razy dziennie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy firmę Pana Ryszarda. Adam Sulasz AS TENIS Starachowice

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Monika Żelazwoska

Drzwi zakupione i zamontowane przez firmę Iwbud zaczynająć od zamówienia skończywszy na montażu spisała się bardzo dobrze . Termin dotrzymany . Polecam pana Ryszarda który dobrze umie doradzić w wyborze produktów i ni tylko : ) .Pozdrawiam pana Ryszarda

sylwester

zakupiłem w tej firmie okna i rolety zewnętrzne po 26 miesiącach roleta elektryczna przestała funkcjonować.Rolety posiadają 3-letnią gwarancję ,postanowiłem więc zareklamować i tutej zaczynają się schody .Firma nieodbiera telefonów w imię zasady ; kupiłeś-zapłaciłeś-NIEDZWOŃ radż sobie sam

Tadeusz B
@sylwester

Potwierdzam, mam tę samą sytuację. Nie polecam tej pseudo firmy. Szanowni Państwo, unikajcie jej jak ognia, bo jak opłacicie ostatni rachunek to okaże się, ze nie można dodzwonić się do niej.

Ewelina
@sylwester

No i co, reklamacja została uwzględniona przez firmę i naprawili popsutą roletę? Możesz coś więcej powiedzieć, jak skończyła się ta sprawa?

Sebastian.

Okno narożne źle zamontowane, woda skrapla się po ramie i słupku i przez co moknie mi blat kuchenny. Czekam na serwisantów którzy mają naprawić problem.

Dominika
@Sebastian.

No tak - jeśli woda skrapla się po ramie i słupku, to faktycznie okno musi być zamontowane w niewłaściwy sposób. No ale miejmy nadzieję, ze firma Iwbud stanie na wysokości zadania i szybko naprawi usterkę. Dasz znać, jak będziesz już po wizycie serwisantów?

Daria

Firma zajmuje się montażem okien?

ai3

Firma idealna do momentu zapłacenia ostatniej faktury, potem chociażby okna wypadły z otworów to nie odbiorą telefonu. Jeśli zamawiacie coś zasilanego elektrycznie to Wam to dadzą do ręki byście sami znaleźli elektryka. Na zdjęciu klamka, która ma "luz technologiczny który jest cechą produktu a nie jego wadą". (usunięte przez administratora)

Tomasz

bardzo dobrej jakości okna i mają spory i dobrze wyposażony salon w Rudkach. Polecam

Bartek

Czyżby konkurencja inspirowała do takich wpisów widząc jak dobrze sobie radzi firma?

Klient

z firma IWBUD znamy sie od jakichs 15 lat...wtedy zlozylismy piersze zamowienie na okna do duzego domu jednorodzinnego- jedno okno zle wykonali. W pozniejszym czasie skladalismy wiele zamowien. Pracownicy zmieniali sie w tej firmie czesto. Jest to jakis symptom, ze cos w tej firmie nie funkcjonuje prawidlowo. Ostatnie nasze zamowienie w tej firmie bylo na bardzo duza kwote, co nie przeszkadzalo olac klienta zaraz po otrzymaniu platnosci- przelewem. Minelo pol roku, mnostwo telefonow, maili i prosb i nic. Nie ma chetnych do wywiazana sie ze zobowiazania dostarczenia czesci do montazu okien. Po tylu latach mowie DOSYC...nigdy wiecej...wstyd. Nie polecam

Jarek

Kupowałem w tej firmie okna i drzwi tarasowe. Miałem z nimi dużo problemów gdyż zostały źle zamontowane ramy okienne przez montażystów tej firmy. Skrzydła okienne krzywe. Po kilku wizytach serwisantow stwierdzono że nie da się tego wyregulowac (przy silnym wietrze wiało koło okien). Kolejny problem to kurz, brud który dostaje się od zewnątrz między szybę A uszczelkę. Obiecują A nie dotrzymuja slowa. Nie polecam

Maria

Firma nie dotrzymuje terminu. Robota zrobiona w części nie ma kto dokończyć. Nie wywiązuje się z zamówienia. Nie polecam.

Maria

Nie polecam firma niesolidna.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan - Rudki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Iwbud Ryszard Iwan
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Górnicza 25
    26-006 Rudki