Przedsiębiorstwo Budowlane D.G.S.

Radomsko

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane D.G.S.

ryry

tomek; też tak myślę, a czy ty masz jakiegoś znajomego tam w firmie, ktory moze bedzie wiedział coś o ofertach pracy jakie beda miec moze na pracowników budowlanych? Zależałoby mi na frmie, pracowałem w Oslo na budowach kilka lat, wrocilem do Polski, suzkam czegos w budownictwie.

bulbaluna

stasiu111 - 2013-06-24 20:50:26 oszukali mnie i się ulotnili szukam ludzi z zarządu dam nagrodę za wskazanie co robia gdzie się znajdują jaki mają majątekProszę o kontakt w podobnej sprawie [usunięte przez moderatora]

stasiu111

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane D.G.S. - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane D.G.S.