Dom Firma Handlowo-Usługowa Izabela Wojtecka

Biskupiec

Opinie o Dom Firma Handlowo-Usługowa Izabela Wojtecka

Niezadowolona

Porażka totalna. Od miesiąca nie możemy wyegzekwować naprawy usterek. Pan Wojtecki nie ma pojecia co sprzedaje, ani jak to obsługiwać. Z roletami wiecznie problem, jedna nie działa wcale od początku.

klient

Potwierdzam opinię Karola. Beznadziejna współpraca. Jeszcze gorsze wykonanie. Stanowczo odradzam usługi tej firmy. Uważajcie !!!

Karol

Jak chcesz mieć problemy to polecam FHU I.Wojtecka ,przyjedzie Pan Arkadiusz mąż właścicielki pogada pięknie a potem wykonanie usługi ,reklamacje - ogólnie wszystko na odpieprz.Uważajcie.

Zostaw opinię o Dom Firma Handlowo-Usługowa Izabela Wojtecka - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Firma Handlowo-Usługowa Izabela Wojtecka