Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska

Pabianice

Opinie o Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska

oszukana

Firma nie rzetelna osobiście jako klient absolutnie nie polecam kupna okien od DEZETKA. Właścicielka jest bardzo niemiła i arogancka. Nie uznaje żadnej reklamacji a jedynie zainteresowana jest wyciągnięciem od klienta pieniędzy. Zamówione przeze mnie okna, wyposażone w rolety z silnikami przeciążeniowymi i dodatkowo ocieplonymi okazały się zwykłymi silnikami a połowa rolet jest niedocieplona, ponadto szyby po roku czau też pękają i okna wymagają nieustannej regulacji!!!!!. Po licznych pismach, tel. oraz korespondencji za pośrednictwem e-maila czuję się jako klient bardzo oszukany praktycznie zero odzewu. klient zapłacił to niech się sam teraz martwi, naprawia wymienia i serwisuje na własny koszt. Obecnie jestem w trakcie zakładania sprawy. Może to trochę potrwa ale nie popuszczę. Przestroga dla innych jeśli nie chcecie być oszukani i chcecie uniknąć niepotrzebnych wydatków związanych z ciągłym naprawianiem okien/szyb OMIJAJCIE FIRMĘ DEZETKA SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agata

fatalne okna z firmy dezetka!!. kupiłam jakiś czas temu były reklamowane ale niestety to nic nie dało wieje dalej. Okna prawdopodobnie wypaczone krzywo założone, parapety wychodzą z pod okna, obróbka lepiej nie pisać!!!

Rozczarowany

Nie polecam. Okna z tej firmy są kiepskiej jakości. Szyby pękają przy pierwszej zimie. Bardzo ciężko wyegzekwować reklamacje. Po wielu trudach i licznych pismach szybę wymieniono. Przy kolejnej zimie pękła ponownie - cóż za przypadek. Oświadczam, iż nie pracuję dla konkurencji. Wyrażam jedynie opinie i przestrzegam inne osoby. Pozostałym klientom, którzy mają podobny problem polecam zasięgnąć rady Rzecznika Praw Konsumenta i za jego pośrednictwem wysyłać odpowiednie reklamacje. Tylko w ten sposób można coś osiągnąć (po paru miesiącach) i cieszyć nową szybą... do kolejnej zimy.

Darulewski Krzysztof

Bardzo proszę o nie łączenie działalności prowadzonej przez panią Darulewską z moją działalnością. Nie istnieje już spółka Dezetka. Pani Darulewska prowadzi swoją działalność pod nazwą Dezetka, a ja działam pod nazwą Dezetka Bis. Nie mamy ze sobą nic wspólnego od 2009 roku.

KLIENT

Nie pracowałem , ale byłem klientem tego czegoś. NIE POLECAM firma nierzetelna , cokolwiek robi to tylko po łepkach. Jak zapłaciłeś to masz problem TY bo P. Darulewska ma to w dupie. W 2012 roku złożyłem reklamacje do tej pory zero reakcji.

Darulewska Joanna
@KLIENT 16.12.2014, 16:19

Zamieszczenie takich bredni na temat mojej firmy narzuca mi tylko jedną myśl,mianowicie wredna konkurencja,która nie radzi sobie na dzisiejszym trudnym i wymagającym rynku.Prowadzę firmę 20 lat i mam pełną świadomość jak ważne jest pozytywne załatwianie reklamacji,nie ma możliwości,aby klient złożył reklamację bez naszego odzewu.Internet to wiele dobrego,ale niestety również narzędzie do nieuczciwej konkurencji,która zamieszczając''coś takiego'' ma nadzieję choć w małym stopniu na zachwianie dobrej opinii mojej firmy.

Zostaw opinię o Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dezetka S.C. Krzysztof Darulewski Joanna Darulewska