Budrop S.C. Sławomir Wesołowski Dariusz Kordas

Bydgoszcz

Opinie o Budrop S.C. Sławomir Wesołowski Dariusz Kordas

klient

Potwierdzam fakt ,że jak zamontują to zapominają o kliencie. A jak coś dotyczy reklamacji lub poprawek to obiecują a nic nie robią. Nawet jak się chce u nich zamówić płatny serwis to olewają klienta ! Ich dewizą jest sprzedać, byle jak zamontować o ozięble pożegnać klienta na zawsze. nie polecam

marko

Kłaniam się, Bardzo profesjonalna obsługa. Rzetelność i słowność. Montaż stolarki okiennej niezwykle precyzyjny, dokładny i przy użyciu bardzo wysokiej klasy sprzętu i produktów. I wszystko w miłej serdecznej atmosferze - montaż z uśmiechem na ustach. Będę nadal klientem tej firmy, którą bardzo polecam wszystkim, szczególnie malkontentom, będą usatysfakcjonowani. (usunięte przez administratora)

zadowolony klient

Firma godna polecenia innym,dobry kontakt pełen profesjonalizm,miła obsługa

wqrw...ny klient

Jak mają coś zamontować to w [usunięte przez moderatora] .. całują ale jak trzeba do serwisu..... NIE POLECAM. Zamontowali 20 rolet i bramę garażową a teraz mają w [usunięte przez moderatora] .. "nie przyślę nikogo bo jesteśmy robotą zawaleni"- cytat z rozmowy z [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Budrop S.C. Sławomir Wesołowski Dariusz Kordas - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budrop S.C. Sławomir Wesołowski Dariusz Kordas