Aliante Okna Janusz Glapiak

Grodzisko

Opinie o Aliante Okna Janusz Glapiak

X

Nie polecam!!! Firma montuje wadliwy towar i jeszcze robi problem z reklamacją. Szef obiecuje że przyjedzie osobiście a do dziś nikt się nie pojawił za to przysyłają pismo, że reklamacji nie uwzględniają. Ciekawe po co ta reklamacja skoro w tej firmie na nic nie przysługuje. Banda oszustów! Jeszcze raz wszystkich ostrzegam przed tą firmą!

niedoszły klijent

Po moim telefonie odnośnie chęci zakupu zainteresowanie ze strony ALIANTE było ogromne niestety po kilkukrotnej zapowiedzi nikt na pomiar nie dotarł, a było tego 46 okien i 7 drwi wejściowych (szeregowiec 7 segmentów) miało być płatne w przedpłacie bo ponoć jeszcze taniej. Odległość ok 50 km do Śremu raczej nie stanowi problemu. Może dla nich to za duże zamówienie?

leszczynianka

Ostrzegam przed ta Firmą jest nie słowna nierzetelna towar dostarcza nie kompletny .Właściciel ma gdzieś wszystkie reklamacje zwala na pracowników.Jak już towar wcisną jest problem z odbiorę .Niby świetnie się sprzedaje a jest wielka hała omijać jeszcze raz omija z daleka i to wielkim łukiem.

Ewi

Firma nierzetelna, wykonanie okien skandaliczne wzmocnienia stalowe nie takie jak powinny byc co powoduje szybkie znieksztalcenie okien i oczywiscie problemy z reklamacja a ceny mocno wygórowane !! Wlasciciej reprezentuje najnizszy poziom kultury jaki tylko mozna sobie wyobrazic i jakakolwiek proba kontaktu po zgloszeniu reklamacji jest utrudniona ! Jednym slowe OMIJAC

Zostaw opinię o Aliante Okna Janusz Glapiak - Grodzisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aliante Okna Janusz Glapiak