Dom Pomocy Społecznej „Jesień życia”

Bydgoszcz

Opinie o Dom Pomocy Społecznej „Jesień życia”

ramzes

Myślę że opieka jak i personel jest na najwyższym poziomie, jeden z nielicznych domów gdzie mieszkaniec jest najważniejszy. Pozdrawiam

?????
@ramzes 01.10.2014 23:30

Tak faktycznie było kiedyś , teraz zostały tylko wspomnienia, może dla szeregowych pracowników mieszkaniec nadal jest najważniejszy ale dla kierownictwa niestety NIE , przykro mi.

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej „Jesień życia” - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej „Jesień życia”