Admeks Sp. z o.o.

Mysłowice

Opinie o Admeks Sp. z o.o.

Gość

Firma godna pożałowania. Właściciel i pracownicy chamscy i niemili. Jakość okien oraz ich montażu beznadziejna.

Zniesmaczony Klient

Również nie polecam !!! Fachowcy z łapanki którzy tylko patrzyli żeby dostać na piwo. Chowali puszki po kątach. Okna zamontowanie nie fachowo, cieknący do wewnątrz parapet, nieszczelne okna... Żenada, nigdy więcej.

klient

nie polecam fimry, wstwi bubel ale według normy a nieszcelności az wyją i człowieku martw się sam. nie polecam !!!olewa klienta !

Zostaw opinię o Admeks Sp. z o.o. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Admeks Sp. z o.o.