Partner-Okno Producent Okien i Drzwi PCV Mariusz Sodzawiczny

Żory

Opinie o Partner-Okno Producent Okien i Drzwi PCV Mariusz Sodzawiczny

Mirek

A to jakaś łaska że posprzątają?:) Okna też muszą wywieźć, to jest ich obowiązek.

open33

U mnie zrobili w porządku i posprzątali. U moich rodziców robili 3 lata temu i też było ok.Ja jestem zadowolona.

jup

Witam mam negatywne zdanie o tej firmie okna ktore zalozyli sa krzywe nie rowne i wogole byle jak zrobione nie polecam tej firmy nikomu tandeta zostawiaja w domu burdel brud syf nie zrobili w terminie wszystko ladnie pieknie ale przed wykonaniem pracy a potem wielkie gowno

Zostaw opinię o Partner-Okno Producent Okien i Drzwi PCV Mariusz Sodzawiczny - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partner-Okno Producent Okien i Drzwi PCV Mariusz Sodzawiczny