Atut PHU Robert Woropaj

Bydgoszcz

Opinie o Atut PHU Robert Woropaj

Klient

Przedsiębiorca nie odbiera telefonów. Automatyczna sekretarka wiecznie zapełniona. Do momentu pierwszej zapłaty jest jako taki kontakt, a potem cisza. Nie można się doprosić o realizację usługi. Jeszcze wiele rzeczy można by tu napisać negatywnych, ale wstawienie dowodów na poparcie byłoby tak obszerne, że brak tu miejsca.

Konsument
@Klient 28.11.2014 23:40

Potwierdzam. Usługi realizowane niby dobrze, ale po bliższym przyjrzeniu się są niezgodne z zamówieniem. Brak skutecznego kontaktu po wykonaniu błędnej usługi.

Zostaw opinię o Atut PHU Robert Woropaj - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atut PHU Robert Woropaj