Eurodach Sp. z o.o. Mazowiecka Fabryka Okien

Ostrów mazowiecka

Opinie o Eurodach Sp. z o.o. Mazowiecka Fabryka Okien

NACZ

Przestrzegam wszystkich zainteresowanych montażem stolarki okiennej przez f-mę EURODACH z Ostrowi Mazowieckiej. Firma prowadzona przez braci Marka i Leszka Brejnaków od kilku już lat jest bankrutem. Panowie Brejnak to oszuści wykorzystujący wszystkich klientów, przyjmując zlecenia i zaliczki (z reguły w wysokości 50% wartości zamówienia) i nie wywiązujący się z zobowiązań. Tak było w moim przypadku. W połowie lipca 2014 r. podpisałem z nimi umowę na montaż okien w moim nowo budowanym domku jednorodzinnym, wpłaciłem 50% zaliczki (wartość zamówienia 30 000 PLN)i do dnia dzisiejszego (28 lipca 2015 r.)ani okien ani zwrotu wpłaconych pieniędzy na konto f-my EURODACH. Pozostała mi droga sądowa, co wcale przy naszym sądownictwie nie jest sprawą prostą, gdyż będzie to trwała lata i bez pewności, że uda mi się odzyskać wpłacone pieniądze. Pozdrawiam NACZ.

tulst
@x 07.01.2016 13:36
Zostałem w ten sam sposób potraktowany przez tą firmę, proszę o kontakt (usunięte przez administratora)...

Mam podobną sprawę z tą firmą. Świeża sprzed trzech miesięcy. Proponuję zrobić potaknie osób nabranych przez tą firmę, skoro admin na tym forum kasuje możliwość kontaktu pomiędzy nami. Pozdrawiam Michał

Kasia
@tulst 08.06.2016 16:07

Macie do nich jakiś kontakt?Telefon podany w internecie nie istnieje

Zostaw opinię o Eurodach Sp. z o.o. Mazowiecka Fabryka Okien - Ostrów mazowiecka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurodach Sp. z o.o. Mazowiecka Fabryka Okien