TechMark Marek Duraj

Węgierska górka

Opinie o TechMark Marek Duraj

Gość

Oszust który za nic ma ludzi . Jeden z najgorszych pracodawców których spotkałem . Nie polecam pracy u w/w człowieka.

TAURON

Znam ta firmę jedna z lepszych firm na południu polski. jeżeli chodzi o instalacje energetyczne to jest perfekcyjna. Polecam.

Pracowalem w Techmarku. [usunięte przez moderatora] jest bardzo wymagajacy, jest mistrzem w swoim fachu. Malo ktory szef pracuje ramie w ramie z pracownikami !!!!! szacunek!!!!!!! Co do wyplaty i premii co obiecal to dal, ale bylo trzeba sie nie [usunięte przez moderatora] jak inni pracownicy. Moje premie wynosily od 2000 do 4000 tys.zl. Szkoda ze wyjechal bo robota byla fajna. Wykonczyl go pan [usunięte przez moderatora]. wiem cos o tym.

Zostaw opinię o TechMark Marek Duraj - Węgierska górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TechMark Marek Duraj