Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Marmont-Ex Sp. z o.o.

Adres: Armii Krajowej 64 lok. 6, 42-200 Częstochowa

NIP: 5730254773 KRS: 0000195584

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Marmont-Ex Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Marmont-Ex Sp. z o.o.

Znacie kogoś kto pracował w firmie Marmont-Ex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Marmont-Ex Sp. z o.o. - Częstochowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Marmont-Ex Sp. z o.o.