Instal-Bud Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Ryszard Szczesik

Łochowo

Opinie o Instal-Bud Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Ryszard Szczesik

sylwia

pracodawca łamie wszystkie przepisy prawa pracy, w 2013 roku wykonując prace zgineło dwóch pracowników przez braku właściwych warunków pracy, wynagrodzenie płaci na czarno, nie odciąga składek od całości wypłaty...ma już trzy rozprawy Sądowe....ma sprawę w prokuraturze NIE POLECAM pracuje tu obecnie mój szwagier

POINFORMOWANA
@sylwia 06.02.2015 09:58

Chyba masz jakieś niesprawdzone informacje kobieto! i się bardzo nudzisz ,więc zajmij się plotkaro czymś sensownym,bo detektywem dobrym to nie jesteś!!

Roman
@POINFORMOWANA 29.07.2015 16:18

Te informacje są sprawdzone jest to zwykły morderca Ryszard szczesik ma na sumieniu dwóch pracowników i własnego syna firma lamie wszystkie przepisy prawa pracy

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Instal-Bud Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Ryszard Szczesik - Łochowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal-Bud Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Ryszard Szczesik