R.R. Technik Robert Mikołajczak

Swarzędz

Opinie o R.R. Technik Robert Mikołajczak

Kanonia

Również za darmo lubią mieszkać. Na początku regularnie płacili za swoje pobyty w centrum warszawskiej Starówki, ostatni pobyt to ciągłe zrzucanie, że szef przyjdzie zapłacić, że przyjdzie przelew ... finalnie nie oddali klucza, ani pieniędzy od dwóch lat. Chyba zbyt wiele mają za uszami aby ich polecać

@@@@@

Witam firma jest nie wypłacalna oszukuje ludzi ja czekam na pieniądze od 6 miesięcy i nie mogę się doprosić są mi winni ponad 2000zl .tłumaczą się ze nie maja kasy a nowe auta kupują .To jedni wielcy oszuści .Z tego co wiem to więcej ludzi jest przez tych ludzi oszukanych nie tylko moja firma ucierpiała na tym .Ostrzegam przed ta firma.

szaldi
@@@@@@ 15.08.2014 18:16

Również zostałam oszukana przez tych cwaniaków, czekam na pieniądze za fakturę już 5 m-cy. Złodzieje i oszuści!!! Biorą towar z góry wiedząc, że za niego nie zapłacą. Mam nadzieję, że zostaną zlicytowani i znikną z rynku.

????

UWAGA!!! FIRNA NIE DOSYC ŻE ZATRUDNIA NA CZARNO TO JESZCZE NIE PŁACI!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o R.R. Technik Robert Mikołajczak - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R.R. Technik Robert Mikołajczak