Stefpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Pleszew

Opinie o Stefpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Karina

Bardzo dobrze wykonana instalacja urzadzen sanitarnych w moim domu. Jestem zadowolona z wysokiego poziomu wykonania tej usługi.

Aleksandra

Rewelacyjna firma, jestem bardzo zadowolona z ich usług, szybko i profesjonalnie zajęli się instalacją w moim domu nowych grzejników w systemie grzewczyn, to znakomici fachowcy

Wanda

Wspaniała firma, szybko i porfesjonalnie wykonała czyszczenie linii kanalizacyjnych, jestem bardzo zadowolona z ich usług, to znakomici fachowcy, znają sie na sswoim fachu jak mało kto

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Stefpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Pleszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stefpol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe