Janusz Kotrych Montaż Instalacji Sanitarnych C.O. i Urządzeń Gazowych

Adres: ul. Dąbrówki 1, Stargard szczeciński

Janusz Kotrych Montaż Instalacji Sanitarnych C.O. i Urządzeń Gazowych

Opinie o Janusz Kotrych Montaż Instalacji Sanitarnych C.O. i Urządzeń Gazowych

Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Janusz Kotrych Montaż Instalacji Sanitarnych C.O. i Urządzeń Gazowych? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Janusz Kotrych Montaż Instalacji Sanitarnych C.O. i Urządzeń Gazowych - Stargard szczeciński

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janusz Kotrych Montaż Instalacji Sanitarnych C.O. i Urządzeń Gazowych