Miler Piotr Gospodarstwo Ogrodnicze

Chorzów

Opinie o Miler Piotr Gospodarstwo Ogrodnicze

Jarek

Nie polecam. ...brak słów!!!

Monika

Pracowałam w tym ogrodnictwie kilka lat, nie było takiej możliwości, żeby przyjśc do pracy po alkoholu- szefowa to porządna i odpowiedzialna osoba, która sobie na coś takiego nie pozwoli. Jasne warunki zatrudnienia, wszystko wypłacane na czas, zgodnie z umową.(usunięte przez administratora)

@Monika 16.04.2014, 12:50

Może parę lat w stecz bo teraz to wyzysk, wypłata w kilku ratach i to poniżej najniższej stawki

Karolina

Beznadziejne ogrodnictwo od jednego z tej firmy pracowników odczuwałam alkohol a więc do pracy mogą przychodzić wstawieni pracownicy stanowczo odradzam to ogrodnictwo

Natalia

Totalny brak profesjonalizmu same rośliny jednoroczne nic specjalnego beznadziejne ogrodnictwo widziałam lepsze

Zostaw opinię o Miler Piotr Gospodarstwo Ogrodnicze - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miler Piotr Gospodarstwo Ogrodnicze