Opinie o Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze w Piątkowisko

Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze
0 0 6 5 1
obózPracy Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Powiem krótko, lepiej omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zdrowie psychiczne jest dużo ważniejsze niż cokolwiek innego. Kadra prowadząca firmie ma bardzo wygórowane mniemanie o sobie i w związku z tym traktuje wszystkich pracowników jak przedmioty. Nigdy w żadnej firmie nie byłem tak poniżany jak tutaj.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Joanna Nowy wpis
@obózPracy

W jednym na pewno należy przyznać Ci rację - zdrowie psychiczne jest dużo ważniejsze niż cokolwiek innego. Skupiłeś się jedynie na opisie samej Kadry zarządzającej w tej firmie, a nie wspomniałeś nic o samych warunkach zatrudnienia. Może chociaż zarobki w jakiś sposób rekompensują te inne braki? Jak to jest?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.
 Pytanie

Jak ze studentami w Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze? Chętnie zatrudniają?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
masakra Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

(usunięte przez administratora) to bardzo trafne określenie tego miejsca. Zgodzę się w 100% z moim poprzednikiem. Niezależnie od tego czy pracujesz na hali czy w biurze, czy jesteś po studiach z dużym doświadczeniem, wieloma umiejętnościami i tak jesteś traktowany jak własność firmy czyli właściciele mogą obrażać pracowników, bluźnić, krzyczeć i obarczać niesłusznie kosztami, nie pozwalać na urlopy itd. Nie jestem osobą mściwą i nigdy nie wystawiłem negatywnego komentarza ale tym razem uważam że warto przestrzec kolejnych pracowników przed tym co może ich czekać w tej firmie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
zdruzgotany
Nazwa działu: Marketing

Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Wszyscy chodzą jak na szpilkach bo za złe spojrzenie można dostać takie baty że w żadnej innej firmie w jakiej pracowałem nie słyszałem takich słów w kierunku pracowników. Do psa bym się tak nie odezwał. Wyjście z pracy po 8 godzinach jest traktowane jak ucieczka, trzeba zostać przynajmniej pół godziny dłużej a najlepiej godzinę lub więcej (oczywiście za darmo). Jeśli na rozmowie dowiesz się o zakresie obowiązków to dołóż do niego jeszcze raz tyle ponieważ w tej firmie jest się odpowiedzialnym za baaardzo wiele rzeczy, często niezwiązanych ze sprawami służbowymi bo prywatne sprawy właścicieli też się często załatwia. W końcu niewolnik niewiele ma do gadania. Stawka o której mowa na rozmowie rekrutacyjnej jest przedstawiana jako kwota na umowie dopiero podczas podpisywania dokumentów dowiadujemy się że jest inaczej...czyli na umowie najniższa krajowa a reszta w gotówce do ręki. Nie ma co się martwić że jak zachorujecie to dostaniecie 80% z najniższej bo w tej firmie nie wolno chorować! Tylko kilku pracowników pracuje dłużej niż pół roku bo mało kto jest w stanie znieść obelgi, wyzwiska i bluźnierstwa pod swoim adresem 5 dni w tygodniu.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie krótki czas, pieniądze były na czas, atmosfera pracy coś ala obóz pracy, kierownictwo na hali w porządku, oni tylko wykonują fantazje swoich przełożonych... Jeśli szuka ktoś pieniędzy na czas to ok ale jeśli ktoś chce być szanowany to niech szuka gdzieś indziej pracy. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze - Piątkowisko

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze