Opinie o Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze w Piątkowisko

Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze
0 0 6 5 1
obózPracy Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Powiem krótko, lepiej omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Zdrowie psychiczne jest dużo ważniejsze niż cokolwiek innego. Kadra prowadząca firmie ma bardzo wygórowane mniemanie o sobie i w związku z tym traktuje wszystkich pracowników jak przedmioty. Nigdy w żadnej firmie nie byłem tak poniżany jak tutaj.

Joanna Nowy wpis
@obózPracy

W jednym na pewno należy przyznać Ci rację - zdrowie psychiczne jest dużo ważniejsze niż cokolwiek innego. Skupiłeś się jedynie na opisie samej Kadry zarządzającej w tej firmie, a nie wspomniałeś nic o samych warunkach zatrudnienia. Może chociaż zarobki w jakiś sposób rekompensują te inne braki? Jak to jest?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 137 dni.

Jak ze studentami w Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze? Chętnie zatrudniają?

masakra Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

(usunięte przez administratora) to bardzo trafne określenie tego miejsca. Zgodzę się w 100% z moim poprzednikiem. Niezależnie od tego czy pracujesz na hali czy w biurze, czy jesteś po studiach z dużym doświadczeniem, wieloma umiejętnościami i tak jesteś traktowany jak własność firmy czyli właściciele mogą obrażać pracowników, bluźnić, krzyczeć i obarczać niesłusznie kosztami, nie pozwalać na urlopy itd. Nie jestem osobą mściwą i nigdy nie wystawiłem negatywnego komentarza ale tym razem uważam że warto przestrzec kolejnych pracowników przed tym co może ich czekać w tej firmie.

Tak2Nie
zdruzgotany
Nazwa działu: Marketing

Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Wszyscy chodzą jak na szpilkach bo za złe spojrzenie można dostać takie baty że w żadnej innej firmie w jakiej pracowałem nie słyszałem takich słów w kierunku pracowników. Do psa bym się tak nie odezwał. Wyjście z pracy po 8 godzinach jest traktowane jak ucieczka, trzeba zostać przynajmniej pół godziny dłużej a najlepiej godzinę lub więcej (oczywiście za darmo). Jeśli na rozmowie dowiesz się o zakresie obowiązków to dołóż do niego jeszcze raz tyle ponieważ w tej firmie jest się odpowiedzialnym za baaardzo wiele rzeczy, często niezwiązanych ze sprawami służbowymi bo prywatne sprawy właścicieli też się często załatwia. W końcu niewolnik niewiele ma do gadania. Stawka o której mowa na rozmowie rekrutacyjnej jest przedstawiana jako kwota na umowie dopiero podczas podpisywania dokumentów dowiadujemy się że jest inaczej...czyli na umowie najniższa krajowa a reszta w gotówce do ręki. Nie ma co się martwić że jak zachorujecie to dostaniecie 80% z najniższej bo w tej firmie nie wolno chorować! Tylko kilku pracowników pracuje dłużej niż pół roku bo mało kto jest w stanie znieść obelgi, wyzwiska i bluźnierstwa pod swoim adresem 5 dni w tygodniu.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracowałem w tej firmie krótki czas, pieniądze były na czas, atmosfera pracy coś ala obóz pracy, kierownictwo na hali w porządku, oni tylko wykonują fantazje swoich przełożonych... Jeśli szuka ktoś pieniędzy na czas to ok ale jeśli ktoś chce być szanowany to niech szuka gdzieś indziej pracy. Pozdrawiam

Tak8Nie1

Zostaw opinię o Jaksa Barbara Usługi Ogrodnicze - Piątkowisko

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie